zarządzanie nieruchomościami warszawa

W szerokim zakresie zadań, które jako firma NCC Nieruchomości oferujemy naszym Klientom, bardzo ważne miejsce zajmuje zarządzanie nieruchomościami. Warszawa, czyli największe polskie miasto, stolica naszego kraju to wraz z okolicami jeden z najbardziej zurbanizowanych obszarów w Polsce. W aglomeracji warszawskiej prowadzimy profesjonalne usługi m.in. z zakresu zarządzania nieruchomościami.

Powierzając naszemu przedsiębiorstwu zarządzanie i administrowanie nieruchomościami na terenie stolicy oraz jej obszaru metropolitalnego, otrzymujesz usługi na najwyższym poziomie. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą z tego zakresu.

Zarządzanie nieruchomościami – co to oznacza?

Jako lider na rynku nieruchomości, działamy zawsze w zgodzie z art. 184b ustawy o gospodarce nieruchomościami. Oznacza to, że powierzając naszemu zarządcy swój obiekt (budynek mieszkalny, np. prywatny dom wielorodzinny, blok, kamienicę czy też budynek komercyjny, np. biurowiec lub centrum handlowe, stawiasz na obsługę najwyższej jakości.

Co wchodzi w zakres naszych zadań?

W zakresie zarządzania nieruchomościami – naszym Klientom w Warszawie i innych miastach jej aglomeracji – oferujemy m.in.:

  • dbałość o stan techniczny budynku lub wspólnoty mieszkaniowej oraz bezpieczeństwo – zarządca nieruchomości zajmuje się m.in. kwestiami, z którymi wiąże się administrowanie nieruchomościami w Warszawie na bieżąco, jak np. odpowiadanie za czystość, bezpieczeństwo oraz odpowiednia eksploatację obiektów i ich najbliższego otoczenia, kontrole oraz okresowe przeglądy techniczne;
  • prowadzenie dokumentacji – zarządzanie nieruchomościami, w tym także zarząd nieruchomością wspólną, prowadzenie i archiwizowanie wszelkiej dokumentacji finansowo-księgowej i związanej ze stanem technicznym obiektów;
  • reprezentowanie na zewnątrz – zarządzanie nieruchomościami w Warszawie, w tym obsługa wspólnot mieszkaniowych, reprezentowanie właściciela lub wspólnoty na zewnątrz, np. w kontaktach z usługodawcami czy administracją publiczną.

Zarządzanie nieruchomościami – obsługa deweloperów Warszawa

NCC Nieruchomości to jednak nie tylko zarządzanie wspólnotami mieszkaniowymi i prywatnymi budynkami. W zakres naszych usług wchodzą także komercjalizacja obiektów, np. biurowców czy obiektów handlowych, w tym obsługa najemców. Bardzo ważne miejsce wśród naszych usług zajmuje także obsługa deweloperów, którzy po zakończeniu inwestycji budowlanej muszą przekazać zarządzanie obiektem.

Nie zwlekaj i skontaktuj się z nami, a nasi eksperci odpowiedzą na wszelkie Twoje pytania!

NCC Nieruchomości
Tel.: +48 664 961 007
Foksal 2
Warszawa, 00-366