zarządzanie nieruchomościami kraków

NCC Nieruchomości – jesteśmy grupą ekspertów odpowiadających za zarządzanie nieruchomościami. Kraków,  Katowice i Warszawa to miejsca, w których aktualnie działamy, chociaż niewykluczone, że w kolejnych latach nasza działalność rozszerzy się jeszcze bardziej.  Dzięki naszej pracy – którą jest administrowanie nieruchomościami – mieszkańcy wspólnoty mogą cieszyć się spokojem i bezpieczeństwem, a to wszystko w połączeniu z ekonomicznymi rozwiązaniami. Wybrany przez nas zarządca nieruchomości zajmie się wszystkimi sprawami organizacyjnymi, a więc współpracą z firmą dostarczającą wodę i odprowadzają ścieki, a także firmą zapewniającą energię elektryczną oraz gaz.

Wspólnie tworzymy miejsca, w których czujesz się dobrze i bezpiecznie.

NCC Nieruchomości to miejsce, w którym zostaniesz wysłuchany. Twoje sugestie zostaną spełnione, dodając przy tym nutkę naszego doświadczenia oraz wiedzy zdobytej przez lata pracy na rynku nieruchomości. Jeśli chodzi o zarządzanie nieruchomościami szczególny nacisk kładziemy na wygodę, komfort, bezpieczeństwo i zapewnienie doskonałej estetyki. Wśród oferowanych przez nas usług znajduje się obsługa wspólnot mieszkaniowych (w tym zarządzanie wspólnotami mieszkaniowymi).

PROFEJSONALNY ZARZĄDCA NIERUCHOMOŚCI – KRAKÓW

Warto w tym miejscu podkreślić, że nie obciążamy mieszkańców wysokimi kosztami, co budzi ogromne zadowolenie i pozwala przeznaczyć pieniądze na zupełnie inne cele. Zarząd nieruchomością wspólna jest dla nas bardzo ważną kwestią.

Dotychczasowi klienci zwracają szczególną uwagę na naszą skrupulatność, gdyż przygotowujemy dokładne raporty oraz informacje niezbędne do sprawowania kontroli nad nieruchomością. Dzięki naszej firmie właściciele mieszkań mogą skupić całą uwagę na innych sprawach. To my zajmujemy się formalnościami, podpisywaniem umów i załatwianiem wszystkich niezbędnych spraw, obsługa deweloperów również wchodzi w zakres naszych obowiązków.

Eksperci na rynku zarządzania nieruchomościami

Doświadczenie naszej firmy to gwarancja zadowolenia wśród klientów, nawet tych z największymi wymagania. Funkcjonujemy na rynku od ponad 20 lat, co pokazuje, że do naszych zadań podchodzimy z profesjonalizmem, ale i z pasją oraz zaangażowaniem. Nietrudno zauważyć, że kochamy zarządzanie nieruchomościami. Kraków, Katowice czy Warszawa – na chwilę obecną znajdziesz nas właśnie w tych miastach. Doskonale znamy przepisy, standardy oraz stawki a nasi zarządcy to profesjonaliści w każdym calu.

Zgromadzona przez nas wiedza oraz bezustanne zdobywanie nowych informacji sprawia, że nasi klienci czują satysfakcję i bezpieczeństwo. Skupiamy ogromną uwagę na profesjonalizmie i wzajemnej komunikacji, gdyż rozmowa jest w stanie rozwiązać wszystkie spory i przygotować atrakcyjne dla wszystkich rozwiązania.

Co możesz zrobić, żeby rozpocząć współpracę z NCC Nieruchomości? Skontaktuj się z nami, a my sprawdzimy, jakie są potrzeby wspólnoty i jak działać, żeby osiągnąć sukces.

NCC Nieruchomości Kraków
Tel.: +48 12 4469085
Samuela Bogumiła Lindego 13/21
Kraków, 30-148